Дата святкування Свята жінок-мироносиць - подія в християнстві особлива. Певної дати у неї немає - вона залежить від того, на яке число припадаеє в тому чи іншому році Пасха. Відзначається торжество в третю неділю після Світлого Христового Воскресіння. Святковим днем вважається не лише саме неділя, але і весь тиждень після неї. Серед людей віруючих в ці дні прийнято вітати мам, сестер, бабусь, тіток, дочок, дружин. Свято жінок-мироносиць вважається в християнстві саме жіночим торжеством людства.

          Закарпатська єпархія УАПЦ від імені преосвященнійшого єпископа Ужгородського й Закарпатського Кирила та всього духовенства єпархії щиросердечно вітає всіх жінок з неділею жінок мироносиць.

    Будьте гідними називатися сучасними жінками-мироносицями, і нехай вони стануть вашими покровительками і помічницями. Їхніми молитвами бажаємо Вам від Бога здоров’я, миру, благополуччя, радості, родинного затишку. Бажаємо Вам, дорогі жінки,вдосконалюватися у чеснотах Господніх, а також бути ще більш ревними до слухання Слова Божого, виконання Христових заповідей, жити по правді, у чистоті душевній і тілесній, у мирі з Богом і своїми ближніми.